Cas za slovenscino ucbenik.jpg

Čas za slovenščino 1 - učbenik

Avtorja: Mihaela Knez, et al.

Leto izida: 2017
Tip vezave: mehka vezava
ISBN: 978-961-237-772-4
Zbirka: Učbeniki za učenje slovenščine kot drugega in tujega jezika

Učbeniški komplet Čas za slovenščino 1 je namenjen mladostnikom od dvanajstega do osemnajstega leta starosti, ki so v učenju slovenščine začetniki. Primeren je predvsem za učence oz. učenke in dijake oz. dijakinje, ki se s slovenščino prvič srečujejo pri svojem rednem šolanju v slovenskih ali dvojezičnih šolah v Sloveniji in zamejstvu ali pa so se intenzivnega začetnega učenja slovenščine lotili v sobotnih šolah in oddelkih dopolnilnega pouka slovenskega jezika in kulture v tujini. Učbeniški komplet sestavljajo učbenik, delovni zvezek in zgoščenka. Na zgoščenki so zbrani posnetki besedil za dejavnosti, povezane s slušnim razumevanjem in izgovorjavo slovenskih glasov. Komplet je namenjen za delo z učiteljem.