Prodaja knjig v času začasne zaprtosti knjigarne

Torek, 24. marec 2020 ob 22:10

Pozdravljeni,

Knjigarna FF na Aškerčevi c. 2 je do nadaljnjega še zaprta.

V TEM ČASU LAHKO KNJIGE NAROČITE:
- po E-POŠTI na naslov: knjigarna@ff.uni-lj.si ;
- opravite nakup v SPLETNI KNJIGARNI.

Če boste knjige naročili po e-pošti, boste po tej poti tudi prejeli račun. Po prejemu plačila vam bomo naročeno po navadni pošti poslali na vaš naslov.

ČE STE ŠTUDENTKA/ŠTUDENT FILOZOFSKE FAKULTETE pri svojem naročilu pripišite še to informacijo. Priznali vam bomo študentski popust* in vam do ponovnega odprtja knjigarne pri teh naročilih ne bomo računali stroškov pošiljanja. Enaki pogoji veljajo za Alumne UL. Študentskega popusta in brezplačnega pošiljanja NI MOGOČE uveljavljati pri naročanju v spletni košarici.

* Popust ne velja pri knjigah, pri katerih še ni minilo šest mesecev od izida (To informacijo lahko preverite na spletni strani Javne agencije za knjigo RS.) oz. pri knjigah, pri katerih že obstaja znižana cena.