Besedna postaja: Jaz sam v sredo, 15. maja, ob 17. uri

Četrtek, 09. maj 2019 ob 09:01

»Če zaprem oči, če močno zamižim, mogoče celo zaspim, torej če takšna tema traja dalj časa, še vedno mislim, da ko bom odprl oči, bo vse drugače, marsikaj se bo spremenilo, ne bo več nikakršnega strahu, niti ne tesnobnosti ne raznovrstne žalosti, v grlu in prsih nobene zamolkle teže bojazni in mučnosti, pač pa se bo končno razjasnilo in razprostrlo lepo in prijetno, po mirnosti hrepeneče otroštvo, vstal bom vesel in željan sproščene igre, naposled bom izpod postelje radostno izvlekel zame čudežen podolgovat kartonski zaboj, poln igrač […]« (Odlomek iz knjige, ki je izšla pri založbi Litera Maribor)

Z avtorjem Sarivalom Sosičem se bo pogovarjala Tina Kozin.

Prijazno vabljeni!
(Modra soba / 5. nad. Filozofska fakulteta UL)
Dogodek je del kulturnega programa knjigarne, ki ga sofinancira Javna agencija za knjigo Republike Slovenije.